ul. Browarna 19 / 106, 64-920 Piła
Wyszukiwarka
Kontakt

multiGrupa sp. z o.o.
ul. Browarna 19 pok. 106
64-920 PIŁA

tel.: 690 299 253

tel.: 518 099 901

---------------------

NIP: 764 268 01 06

REGON: 367 342 093

Archiwum

Ubezpiecz się online!

Z ogromną przyjemnością śpieszymy donieść, że właśnie udostępniliśmy Państwu nową możliwość zawarcia umowy ubezpieczenia. Teraz nie wychodząc z domu za pośrednictwem naszej strony kupicie Państwo polisę.

W ofercie online :

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW LECZENIA ZA GRANICĄ RP

koło ratunkowe dla wszystkich zabieganych i zapominalskich, którzy pięć minut przed odlotem przypominają sobie, że nie wykupili polisy na podróż zagraniczną. W tym momencie na wizytę u agenta jest już za późno. Wystarczy wejść na powyższy link i dobrze się ubezpieczyć. Zapoznaj się z ofertą i kup online!

 

 

 

UBEZPIECZENIE INSTALACJI ENERGII ODNAWIALNEJ

dla tych, którzy idą z duchem czasów i inwestują w odnawialne źródła energii. Jeśli masz instalacje fotowoltaiczne lub kolektory słoneczne, pewnie już wiesz, ile możesz dzięki nim zaoszczędzić. Wiesz też, ile kosztuje inwestycja w to nowoczesne rozwiązanie. Dzięki ubezpieczeniu Twoja instalacja energii odnawialnej będzie bezpieczna. Zapoznaj się z ofertą i kup online!

 

 

UBEZPIECZENIE NNW DZIECI i MŁODZIEŻY

dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo pociech i swoją wygodę.  Rodzicu, sam zdecyduj jak ubezpieczysz swoje dziecko! Wartość życia i zdrowia dziecka to wartość niemierzalna żadnymi pieniędzmi, jednak koszty leczenia są jak najbardziej policzalne. Najważniejsze, aby rodzic w owczym pędzie nie godził się na pierwszą-lepszą przedłożoną ofertę, ale zadał sobie minimum trudu, by znaleźć takie ubezpieczenie, które ceną i zakresem, będzie spełniało jego oczekiwania. Zapoznaj się z ofertą i kup online!

UWAGA: Aby uzyskać 10% zniżki przy zakupie polisy użyj kodu opiekuna: 25414

 

GOVITAL

dla tych, którym zależy na sprawnym powrocie do zdrowia i sprawności fizycznej po nieszczęśliwych wypadkach. Polecamy je również rodzicom, którzy w uzupełnieniu dla ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, chcieliby zabezpieczyć swoje dzieci przed ewentualnymi konsekwencjami oczekiwania na realizację świadczeń przez publiczną służbę zdrowia. Wypadki chodzą po ludziach, ale wiele zależy od jakości leczenia, także późniejszy komfort życia. Dzięki temu ubezpieczeniu zapewnisz sobie sprawną organizację i przebieg procesu leczenia i rehabilitacji oraz pokrycie kosztów leczenia po nieszczęśliwym wypadku. Zapoznaj się z ofertą i kup online!