ul. Browarna 19 / 106, 64-920 Piła
Wyszukiwarka
Kontakt

multiGrupa sp. z o.o.
ul. Browarna 19 pok. 106
64-920 PIŁA

tel.: 690 299 253

tel.: 518 099 901

---------------------

NIP: 764 268 01 06

REGON: 367 342 093

Archiwum

Kup online

W ofercie online :

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW LECZENIA ZA GRANICĄ RP

koło ratunkowe dla wszystkich zabieganych i zapominalskich, którzy pięć minut przed odlotem przypominają sobie, że nie wykupili polisy na podróż zagraniczną. W tym momencie na wizytę u agenta jest już za późno. Wystarczy wejść na jeden z poniższych linków i dobrze się ubezpieczyć.

Wybierz ofertę:

Kup online!-Warta Travel

Uwaga: aby otrzymać 10% zniżki na Warta Travel skontaktuj się z nami !!!

UBEZPIECZENIE INSTALACJI ENERGII ODNAWIALNEJ

dla tych, którzy idą z duchem czasów i inwestują w odnawialne źródła energii. Jeśli masz instalacje fotowoltaiczne lub kolektory słoneczne, pewnie już wiesz, ile możesz dzięki nim zaoszczędzić. Wiesz też, ile kosztuje inwestycja w to nowoczesne rozwiązanie. Dzięki ubezpieczeniu Twoja instalacja energii odnawialnej będzie bezpieczna.

Kup online!

 

 

UBEZPIECZENIE NNW DZIECI i MŁODZIEŻY

dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo pociech i swoją wygodę.  Rodzicu, sam zdecyduj jak ubezpieczysz swoje dziecko! Wartość życia i zdrowia dziecka to wartość niemierzalna żadnymi pieniędzmi, jednak koszty leczenia są jak najbardziej policzalne. Najważniejsze, aby rodzic w owczym pędzie nie godził się na pierwszą-lepszą przedłożoną ofertę, ale zadał sobie minimum trudu, by znaleźć takie ubezpieczenie, które ceną i zakresem, będzie spełniało jego oczekiwania.

Wybierz ofertę:

Kup online!-bezpieczny.pl

Uwaga: aby otrzymać 10% zniżki na bezpieczny.pl użyj tego kodu: 25414

 GOVITAL

dla tych, którym zależy na sprawnym powrocie do zdrowia i sprawności fizycznej po nieszczęśliwych wypadkach. Wypadki chodzą po ludziach, ale wiele zależy od jakości leczenia, także późniejszy komfort życia. Dzięki temu ubezpieczeniu zapewnisz sobie sprawną organizację i przebieg procesu leczenia i rehabilitacji oraz pokrycie kosztów leczenia po nieszczęśliwym wypadku.

Kup online!

 

 

UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ INSPEKTORA OCHRONY DANYCH

dla pełniących funkcję Inspektora Ochrony Danych (IOD).

  Sprawdź szczegóły