ul. Browarna 19 / 106, 64-920 Piła
Wyszukiwarka
Kontakt

multiGrupa sp. z o.o.
ul. Browarna 19 pok. 106
64-920 PIŁA

tel.: 690 299 253

tel.: 518 099 901

---------------------

NIP: 764 268 01 06

REGON: 367 342 093

Archiwum

O multiGrupie

multiGrupa powstała w myśl powiedzenia “w grupie siła”. Nasza multiagencja dzięki zjednoczeniu agentów z Wielkopolski i Pomorza poprzez swój rozwój stała się jedną z liczących się multiagencji w regionie.  Współpracujemy z wiodącymi zakładami ubezpieczeń na polskim rynku i postaramy się zaspokoić Państwa każdą potrzebę ubezpieczeniową.

Naszą misją jest profesjonalne i kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe. Chcemy być Państwa partnerem w biznesie i doradcą w życiu prywatnym w zakresie szerokiej oferty ubezpieczeniowej dostępnej na polskim rynku. Wszelkie nasze działania są podporządkowane wymaganiom, jakie stawiają przed nami nasi Klienci, a wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam zaoferować produkty ubezpieczeniowe, zapewniające naszym Klientom poczucie pewności, spokoju i bezpieczeństwa. Wyróżnia nas profesjonalizm i zaangażowanie współpracowników, a także szybkość i elastyczność działania.

Biura naszych agentów mieszczą się w m.in. Pile, Czarnkowie, Trzciance, Złotowie, Łobżenicy, Jastrowiu, Lipce, Człuchowie, Koszalinie. Szczegółowe dane  znajdziecie Państwo w dziale kontakt.

Podchodzimy poważnie do ochrony Państwa danych osobowych, dlatego w tym miejscu znajdziecie Państwo naszą: Politykę prywatności oraz Politykę cookies.

KARTA AGENTA